Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Muzeum pražských pověstí a strašidel
Mostecká 18, Praha 1
- ukázat na mapě -
Pokladna - tel.: 257 221 289
Rezervace: mysteriapragensia@gmail.com

Otevírací doba muzea:
denně 10:00 – 22:00Vstupné základní:
Dospělí: 170 Kč
Studenti: 120 Kč
Děti a důchodci: 80 Kč
Rodina (2 dospělí + 2 děti): 390 Kč
Dítě v rodině navíc: + 30Kč


Nezapomeňte navštívit také:

Strašidla s hvězdičnou aneb Erotika v pražských pověstech

Myslíte si, že pověsti a strašidla jsou jen pro děti? Rádi Vás přesvědčíme o opaku. Noční vycházka za strašidly s hvězdičkou totiž vůbec pro děti není a strašidla Vám na ní odhalí více než jen tajemství svých osudů. Znáte třeba nahou Cecilku ze Sněmovní ulice? Helmrechtnice, hampejznice, nevěstky a jinak pojmenované lehké děvy z celé Prahy a nebo kuplířku Kulíčkovou z Karmelitské? Ale i za okny a dveřmi domácností se odehrávají drobné lehtivosti, které Vás rozesmějí a snad i trochu polechtají po těle. To nejhambatější Vás však čeká po 22 hodině v tichu a klidu Muzea pražských pověstí a strašidel. 

Trasa: Mostecká - Josefská - Tomášská - Sněmovní - Thunovská - Zámecká - Malostranské náměstí - Tržiště - Karmelitská - Prokopská - maltézské náměstí - Velkopřevorské náměstí -  Hroznová - na Kampě - U Lužického semináře - Mostecká - Muzeum pražských pověstí a strašidel. 

Cena: Dospělí 250 Kč
          Studenti 200 Kč
Do 18 let nevhodné

Sraz: Muzeum pražských pověstí a strašidel Mostecká 18
Doba trvání: 2,5 hodiny
Vozíčkáři: Možné kromě posledních 30 minut pod točitými schody - 50% sleva. 
Kočárky: Nechejte doma i s obsahem 
Zvířata: Dovolena. V muzeu za podmínek jako v MHD a za předpokladu, že kostlivcům nebudou ohlodávat kosti. Zvěrstva zakázána.

Na vycházky se prosím rezervujte online zde nebo na tel: 257 221 289. Děkujeme!Akci propagujeme též na www.kudyznudy.cz

Pokud chcete poznat Genia Loci Pragensis zblízka a v jeho přirozeném prostředí, vydejte se s námi na vycházky Se strašidlem za strašidly a mnohé další akce, které pořádáme. Vyberte si v nabídce obou muzejí a nezapomeňte se včas zarezervovat ZDE.

Co se právě děje?

27.09.2018 - OSLAVY 10 LET MUZEA
V pondělí 1.10. oslavíme 10 let našeho muzea. V týž den zveřejníme program deseti jedinečných zážřitků, kterými si i vy můžete během celého října připomenout naše výročí a užít si s našimi strašidly.
- číst celou zprávu -
19.09.2018 - STRAŠIDELNÁ ČERTOVKA 17.10.
Netradiční plavba šeřící se Čertovkou, kde po březích stojí strašidla a na lodi s vámi pluje vodník. O zábavu postaránmo v podobě vyprávění pražských pověstí. Pořádá Muzeum pražských pověstí a strašidel a Muzeum karla Zemana. Vstupenky ZDE
- číst celou zprávu -