Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Muzeum pražských pověstí a strašidel
Mostecká 18, Praha 1
- ukázat na mapě -
Pokladna - tel.: 257 221 289
Rezervace: mysteriapragensia@gmail.com

Otevírací doba muzea:
denně 10:00 – 22:00Vstupné základní:
Dospělí: 170 Kč
Studenti: 120 Kč
Děti a důchodci: 80 Kč
Rodina (2 dospělí + 2 děti): 390 Kč
Dítě v rodině navíc: + 30Kč


Nezapomeňte navštívit také:

Přijďte se lekat a bát potmě 

Máte rádi to příjemné mrazení, když jdete tmou a nevíte kde na Vás vybafne nějaké strašidlo? Chcete si Muzeum pražských pověstí a staršidel prohlédnout v trochu jiném světle - světle baterky? Přesně pro Vás je akce Přijďte se lekat a bát potmě. Přízemí muzea si projdete beze změny, zato do podzemní uličky duchů Vás budeme pouštět pouze po jednom a jelikož tam bude naprostá tma, cestu vám bude probíjet kužel baterky. Ani s její pomocí však nebudete do poslední chvíle vědět, kde na Vás vybafne nějaké strašidlo. Strašidla se totiž ve tmě umí pohybovat daleko zkušeněji než Vy a zjaví se Vám až tehdy, kdy budou chtít. Rezervace na tuto akci není nutná. Akce se koná i pod jinými názvy (Pátek 13 aneb nejde proud, Aprílová strašidla atp.)

Akce je v ceně vstupného:
Cena: Dospělí: 150,- Kč
          Studenti: 100,- Kč
          Děti / Důchodci: 70,- Kč
          Rodina (max 2+2): 330,- Kč
          Děti do 6 let zdarma

Sraz: V Muzeu pražských pověstí a strašidel
Doba trvání: cca 30 min
Vozíčkáři: Nevhodné
Kočárky: Raději nechte nahoře
Zvířata: Nedoporučujeme brát sebou a do tmy zakázány. 


Pokud chcete poznat Genia Loci Pragensis zblízka a v jeho přirozeném prostředí, vydejte se s námi na vycházky Se strašidlem za strašidly a mnohé další akce, které pořádáme. Vyberte si v nabídce obou muzejí a nezapomeňte se včas zarezervovat ZDE.

Co se právě děje?

27.09.2018 - OSLAVY 10 LET MUZEA
V pondělí 1.10. oslavíme 10 let našeho muzea. V týž den zveřejníme program deseti jedinečných zážřitků, kterými si i vy můžete během celého října připomenout naše výročí a užít si s našimi strašidly.
- číst celou zprávu -
19.09.2018 - STRAŠIDELNÁ ČERTOVKA 17.10.
Netradiční plavba šeřící se Čertovkou, kde po březích stojí strašidla a na lodi s vámi pluje vodník. O zábavu postaránmo v podobě vyprávění pražských pověstí. Pořádá Muzeum pražských pověstí a strašidel a Muzeum karla Zemana. Vstupenky ZDE
- číst celou zprávu -