9021 Alchymisti - oživlá laboratoř | MYSTERIA PRAGENSIA
Prague Ghosts and legends Museum

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy
Jánský vršek 8, Praha 1
- ukázat na mapě -
Pokladna - tel.: 257 224 508
Rezervace: mysteriapragensia@gmail.com

Otevírací doba muzea:
denně 10:00 – 20:00Vstupné základní:
Dospělí: 190 Kč
Studenti: 140 Kč
Děti a důchodci: 90 Kč
Rodina (2 dospělí + 2 děti): 390 Kč
Dítě v rodině navíc: + 40Kč


Nezapomeňte navštívit také:

Oživlá laboratoř

Chcete opravdu nahlédnout pod pokličku alchymistických kotlíků, vidět křivule a jiné nádobíčku v pilné práci bublající a klokotající, měnící barvu i tvar? Přijďte do naší oživlé laboratoře. S našimi alchymisty vstoupíte do alchymistické školy na den otevřených dveří, a nebo se Vás ujme slovutný alchymista Bavor Rhodovský z Hustířan tu za pomoci hloupého famula, jindy pod dohledem samotného tadeáše Hájka z Hájku, či neslovutné drbny Anny Hrdlové. Uvidíte jak právě počíná plnit úkol zadaný mu samotným císařem Rudolfem II na vznětlivém pergamenu. A protože páni alchymisté vždy měli blíže povídání, než konání, čeká Vás i vyprávění pověstí o alchymistech doby Rudolfínské i dob dřívějších či pozdějších. A aby šlo zamluvené dílo o něco rychleji od ruky, poprosí vás alchymisté, abyste jim v díle pomohli a za odměnu vás nechají ozkoušet tajemné detektory lásky, závisti i temných myšlenek.  Vzhledem k omezeným kapacitám sálu se určitě REZERVUJTE online či telefonicky na tel: 257 224 508. 

Oživlá laboratoř je k vidění ve dvou podobách:  Oživlá laboratoř I - Ve službách císaře
                                                                     Oživlá laboratoř II - Alchymická škola volá

Bližší informace ZDE
Školní skupiny ceník ZDE

Pokud chcete poznat Genia Loci Pragensis zblízka a v jeho přirozeném prostředí, vydejte se s námi na vycházky Se strašidlem za strašidly a mnohé další akce, které pořádáme. Vyberte si v nabídce obou muzejí a nezapomeňte se včas zarezervovat ZDE.

Co se právě děje?

02.06.2016 - MUZEUM ALCHYMISTŮ 28.6. - 30.6. ZAVŘENO
Muzeum alchymistů bude z technických důvodů zavřeno 28.6. až 30.6.  

Jinak:

MUZEUM ALCHYMISTŮ A MÁGŮ STARÉ PTRAHY JE OPĚT OTEVŘENO!!! Denně 10:00 - 20:00. Pouze 6.-8.6 bude pravděpodobně ještě poslední dolaďování a tak bude zavřeno. Víkendy jsou však 100%.  Pouze vzhledem k přetrvávající rekonstrukci domu okolo muzea u vrat zazvoníte  a my Vás vyzvedneme. Těšíme se na Vás. - číst celou zprávu -