Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy
Jánský vršek 8, Praha 1
- ukázat na mapě -
Pokladna - tel.: 277016844
Rezervace: mysteriapragensia@gmail.com

Otevírací doba muzea:
denně 10:00 – 20:00Vstupné základní:
Dospělí: 220 Kč
Studenti: 160 Kč
Děti a důchodci: 90 Kč
Rodina (2 dospělí + 2 děti): 490 Kč
Dítě v rodině navíc: + 40Kč


Nezapomeňte navštívit také:

Oživlá laboratoř

Chcete opravdu nahlédnout pod pokličku alchymistických kotlíků, vidět křivule a jiné nádobíčku v pilné práci bublající a klokotající, měnící barvu i tvar? Přijďte do naší oživlé laboratoře. S našimi alchymisty vstoupíte do alchymistické školy na den otevřených dveří. A protože páni alchymisté vždy měli blíže povídání, než konání, čeká Vás i vyprávění pověstí o alchymistech doby Rudolfínské i dob dřívějších či pozdějších. A aby šlo zamluvené dílo o něco rychleji od ruky, poprosí vás alchymisté, abyste jim v díle pomohli a za odměnu vás nechají ozkoušet tajemné detektory lásky, závisti i temných myšlenek.  

Vzhledem k omezeným kapacitám sálu se určitě REZERVUJTE online zde či telefonicky na tel: 257 224 508. Děkujeme.


 Oživlá laboratoř  - Alchymická škola volá

Bližší informace ZDE
Školní skupiny ceník ZDE

Pokud chcete poznat Genia Loci Pragensis zblízka a v jeho přirozeném prostředí, vydejte se s námi na vycházky Se strašidlem za strašidly a mnohé další akce, které pořádáme. Vyberte si v nabídce obou muzejí a nezapomeňte se včas zarezervovat ZDE.

Co se právě děje?

27.09.2018 - OSLAVY 10 LET MUZEA
V pondělí 1.10. oslavíme 10 let našeho muzea. V týž den zveřejníme program deseti jedinečných zážřitků, kterými si i vy můžete během celého října připomenout naše výročí a užít si s našimi strašidly.
- číst celou zprávu -
19.09.2018 - STRAŠIDELNÁ ČERTOVKA 17.10.
Netradiční plavba šeřící se Čertovkou, kde po březích stojí strašidla a na lodi s vámi pluje vodník. O zábavu postaránmo v podobě vyprávění pražských pověstí. Pořádá Muzeum pražských pověstí a strašidel a Muzeum karla Zemana. Vstupenky ZDE
- číst celou zprávu -