Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy
Jánský vršek 8, Praha 1
- ukázat na mapě -
Pokladna - tel.: 277016844
Rezervace: mysteriapragensia@gmail.com

Otevírací doba muzea:
denně 10:00 – 20:00Vstupné základní:
Dospělí: 220 Kč
Studenti: 160 Kč
Děti a důchodci: 90 Kč
Rodina (2 dospělí + 2 děti): 490 Kč
Dítě v rodině navíc: + 40Kč


Nezapomeňte navštívit také:

SEN SVATOJÁNSKÉHO VRŠKU 2015

Sen svatojánského vršku je bezmála osmihodinový happening, který na dvou podiích přináší zdarma spoustu hudby, divadla, tance a letos poprvé i film. První podium najdete přímo na ulici na Jánském vršku, který se promění bezmála v antický amfiteátr. Doporučujeme si s sebou vzít nějaký polštářek, nebo deku, sedí se přímo na ulici. Druhé podium najdete ve dvoře Domu U osla v kolébce, Jánský vršek 8. Do muzea je pak vstup po celé odpoledne za polovic. Občerstvení zajišťuje Kellyxír za ceny velmi lidové. Akci grantem podpořila Městská část Praha 1. 

PROGRAM: ZDE

Pokud chcete poznat Genia Loci Pragensis zblízka a v jeho přirozeném prostředí, vydejte se s námi na vycházky Se strašidlem za strašidly a mnohé další akce, které pořádáme. Vyberte si v nabídce obou muzejí a nezapomeňte se včas zarezervovat ZDE.

Co se právě děje?

21.03.2019 - STRAŠIDELNÁ ČERTOVKA - VÍTÁNÍ JARA
První jarní den můžete oslavit spolu s pražskými staršidly, Muzeem pražských pověstí a staršidel a Muzeem Karla Zemana. Kde a jak? Netradiční plavbou šeřící se Čertovkou, kde po březích budou pražská staršidla a na palubě lodi vodníci jako průvodci. Kupte si vstupenky včas a to ZDE
- číst celou zprávu -
01.02.2018 - AKCE SLEVOMAT
Rezervace na Vouchery od Slevomatu najdete ZDE
- číst celou zprávu -